HILVERSUM – Het arrestatieteam heeft vanmiddag een inval gedaan in een pand aan de Korte Noorderweg in Hilversum. De inval vond plaats bij BMB Tegel en Sanitair, dat op dat moment geopend was.
Tijdens de actie heeft het arrestatieteam één persoon aangehouden. Deze is direct overgebracht naar het politiebureau. De recherche is momenteel bezig met onderzoek in het pand. Vanwege de inval en het lopende onderzoek is het bedrijf tijdelijk gesloten.
In het pand is ook een pakketpunt gevestigd voor meerdere vervoerders. Door de politieactie is het brengen en ophalen van pakketten voorlopig niet mogelijk.
Volgens een woordvoerder van de politie vond de inval plaats in het kader van een lopend onderzoek. Over de aard daarvan worden op dit moment geen verdere mededelingen gedaan.

0.6 ℃





































