NAARDEN - De medewerkers en vrijwilligers vertellen over de bijzondere dieren die wij in ons Vogelhospitaal opvangen. Maar de dag is natuurlijk ook een uitgelezen kans om eens achter de doorgaans gesloten deuren van de behandelkamer, ziekenboeg en couveuse te kijken.
Speciaal voor kinderen is er o.a. een leuke speurtocht en een groot springkussen. En voor wie niet met lege handen naar huis wil gaan, staat onze 'Kip met de gouden eieren'-tombola klaar, gevuld met mooie prijzen. Vogels kunnen ook dit jaar weer vanaf het water beken worden met de Vestingvaart. Om vervolgens even lekker uit te rusten in (hopelijk) het zonnetje op het grote terras met een hapje en een drankje.
Alle opbrengsten komen ten goede aan de opvang en verzorging van de duizenden gevederde vriendjes die we dit jaar weer verwachten.

18.9 ℃





















































