Op zoek naar de laatste 112 meldingen en P2000 berichten uit het Gooi? Op Gooisch Dagblad vind je alle inzetten van brandweer, politie en ambulance in het Gooi en omgeving. Wij volgen de P2000 meldkamer op de voet en brengen de complete verhalen achter de hulpdiensten bij jou thuis.
Van incidenten op de A1 en de A27 tot meldingen in Naarden, Bussum, Muiden en andere kernen in de Gooise Meren — onze redactie brengt het 112-nieuws.
HILVERSUM - Op het Wandelpad in Hilversum is dinsdagnacht een 60-jarige man op straat overvallen. Heb jij iets gezien of herken je de dader? Tip [...]
Een persoon is naar het ziekenhuis gebracht. Een deel van het openbare gedeelte van de Stationshal is afgesloten geweest voor een uur. Het [...]
MUIDEN - Dinsdagmiddag rond 16.45 uur is aan de Hellingstraat in Muiden een bakwagen tegen een steiger gereden.De bouwsteiger stond tegen een woning, [...]
NAARDEN - In de nacht van zaterdag op zondag rond 2:45 uur werd een brandende scooter ontdekt op de carpoolplaats aan de IJsselmeerweg in Naarden.
HILVERSUM - In de nacht van vrijdag op zaterdag is aan de Gijsbrecht van Amstelstraat in Hilversum een brand ontstaan.
KORTENHOEF - Vrijdagavond rond 18.00 uur is op de Vreelandseweg (N201) in Kortenhoef een kettingbotsing geweest tussen vier auto's.
NAARDEN - Donderdagavond rond 21.30 uur is in de haven van Naarden, aan de Onderweg, een beginnende brand ontstaan in een boot.
LAREN - Donderdagavond rond 20.15 uur is de brandweer uitgerukt naar de Tafelbergweg in Laren.
HILVERSUM/HOORN/ZAANDAM - Woensdag 26 en donderdag 27 juli heeft de politie nog twee personen aangehouden in de zaak van Telegramgroep ‘Looijkartel’. [...]
NAARDEN - Een politieauto en een auto zijn woensdagavond omstreeks 19.40 uur met elkaar gebotst op de Amersfoortsestraatweg ter hoogte van de [...]
NAARDEN - Dinsdagmiddag rond drie uur is op de IJsselmeerweg in Naarden een auto tegen de achterkant van een vrachtwagen gereden.
WATERLAND - Het Openbaar Ministerie (OM) in Noord-Nederland heeft tegen een 44-jarige man uit de gemeente Waterland een taakstraf van 240 uur geëist [...]